Misafirhane

 

 

Fotoğraflar  >>

misafirhane.jpg

 

Bilindiği üzere; sağlık, eğitim, geçici görev vb. nedenlerle Ankara’ya gelen üyelerimiz ve tüm demiryolcular için konaklama, karşılanması gereken en zaruri ihtiyaçların başında gelmektedir.

Bu nedenle yönetim kurulumuz bu ihtiyacın karşılanabilmesi için çalışmalar yapmış, dernek ve sandığımızın da kendisine ait bir hizmet binası olmamasını dikkate alarak 2006 yılında Ankara Tandoğan semtinde yaptığı bina yatırımı ile bu iki ihtiyacı birden karşılama yolunda önemli bir adım atmıştır.

Aradan geçen süre içinde üyelerimize ve tüm demiryolculara sunulan misafirhane hizmetinin gördüğü büyük ilgi ve önemli bir ihtiyacın karşılanmaya başlanmış olması gerçeği dernek yönetimimizi misafirhane hizmetimizin kapasitesinin ve kalitesinin daha da artırılması yönünde çalışmalara sevk etmiştir.

Bu çalışmalar sonucunda 2006 yılında sadece iki katı (6 daire) alınan ve bunlardan bir katı (3 dairesi) misafirhane 1 dairesi de Resepsiyon ve lobi olarak hizmet veren binada bir kat ve 1 daire (toplam 4 daire) daha derneğimiz mülkiyetine alınarak, gerekli tadilatları yaptırılmış ve misafirhanemize katılmıştır. Bu düzenleme sonucu resepsiyon dairesinde kahvaltı salonu yapılmış ve daha önce verilemeyen kahvaltı hizmeti verilmeye başlanmıştır.

Böylece hem misafirhanemizin kapasitesi ve kahvaltı hizmeti ile hizmetin niteliği artırılmış ve hem de derneğimizin bu alandaki yatırımı pekiştirilmiştir.

Bu gün itibariyle misafirhanemiz de 21 odada 70 yatak kapasitesi ile (odalarımız tek kişilik suit, 3 ve 4 kişilik olarak düzenlenmiştir) odalarda mini buzdolabı, 24 saat sıcak su, tv, internet erişimi ve sabahları kahvaltı gibi pek çok imkan ile üyelerimize konaklama hizmeti sunulmaktadır.
 

Tasarım: Ankara Rehberi Yayınlama: Ankara Hosting