Tüm Haberler


Sandığımız 8. Olağan Genel Kurul'u Yapıldı.


Demiryolu Sevenler ve Gönüllüleri Yardımlaşma Derneği-Sandığı’nın 8. Olağan Genel Kurulu, Türkiye’nin dört bir köşesinden gelen işçi-memur TCDD çalışanı demiryolcu ve demiryolu gönüllüsü üyelerin yoğun katılımı ile yapıldı.

 Devamı

GENEL KURUL’A DAVET


8.OLAĞAN GENEL KURULU

 Devamı

Sandığımız 6. Olağan Genel Kurul'u Yapıldı.


Demiryolu Sevenler ve Gönüllüleri Yardımlaşma Derneği-Sandığı’nın 6. Olağan Genel Kurulu, Türkiye’nin dört bir köşesinden gelen işçi-memur TCDD çalışanı demiryolcu ve demiryolu gönüllüsü üyelerin yoğun katılımı ile yapıldı.

 Devamı

Genel Kurul'da Plaket Töreni Yapıldı.


16 Haziran 2012 tarihinde yapılan 7. Olağan Genel Kurul’da TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri ve DEMİRYOL-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, Demiryolu Sevenler ve Gönüllüleri Yardımlaşma Derneği Onursal Genel Başkanı olarak kabul edildi. Ayrıca, Genel Kurul tarafından, Türk işçi hareketine yapmış olduğu hizmetler ve katkıları nedeniyle bir şükran plaketi takdim edildi

 Devamı

Derneğimiz 7. Olağan Genel Kurul'u Yapıldı.


Demiryolu Sevenler ve Gönüllüleri Yardımlaşma Derneği’nin 7. Olağan Genel Kurulu, 16 Haziran 2012 tarihinde, İller Bankası Sosyal Tesislerinde, yurdun dört bir köşesinden işçi ve memur binlerce TCDD çalışanı demiryolcu ve demiryolu gönüllüsü üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.

 Devamı

Misafirhanemiz Genişledi


21 odada 70 yatak kapasiteye ulaştık

 Devamı

Site yayında


Internet sitemiz yeni düzenlemesi ile yayına girdi.

 Devamı
Şu an veritabanında kayıtlı 7 haber bulunmaktadır.
Tasarım: Ankara Rehberi Yayınlama: Ankara Hosting