Sandığımız 8. Olağan Genel Kurul'u Yapıldı.


Demiryolu Sevenler ve Gönüllüleri Yardımlaşma Derneği-Sandığı’nın 8. Olağan Genel Kurulu, Türkiye’nin dört bir köşesinden gelen işçi-memur TCDD çalışanı demiryolcu ve demiryolu gönüllüsü üyelerin yoğun katılımı ile yapıldı.

 

Demiryolu Sevenler ve Gönüllüleri Yardımlaşma Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısı 10.05.2018 tarihinde Anadolu Gazetesi ile  ilan edilen gündeme uygun olarak 30 Haziran 2018 Cumartesi günü saat 09:00 da İller Bankası (İlbank A.Ş ) Sosyal Tesisleri Anadolu Bulvarı Halk Ekmek Fabrikası Karşısı Macunköy/Yenimahalle/ANKARA  adresinde çoğunluk sağlandığından başlamıştır.

 

Demiryolu Sevenler ve Gönüllüleri Yardımlaşma Derneği  Yönetim Kurulu adına Osman BAĞCI Genel Kurulda hazır olan haziruna Genel Kurulun yapılması gereken çoğunluğu sağladığını beyan ederek, açılış konuşmasını yapmak üzere Başkan Nurettin ÖNDEŞ’i kürsüye davet etmiştir. Nurettin ÖNDEŞ; 30 Haziran 2018 Cumartesi günü saat 09:10 da Genel Kurul Toplantısını, misafir ve üyelere hoş geldiniz diyerek ve başarı dileklerini sunarak açmıştır. Birlik ve beraberlikten, sosyal dayanışmanın öneminden bahsetmiştir.